analyticsTags

Grid banner

Marka

  • Carrera

Materiał ramy

Rozmiar

Szerokość soczewki

Cena

Okulary Carrera

(585)

Sortuj:

1-59 z 585 produktów

Okulary Carrera

Marka Carrera odnosi się do takich wartości jak innowacja, przedsiębiorczość, pasja i sukces. Kiedy marka została stworzona w 1956 roku, główny nacisk położono na produkcję wysokiej jakości okularów sportowych, gogli i kasków ochronnych dla kierowców biorących udział w wyścigach samochodowych. Nazwa Carrera pochodzi od znanego wyścigu Panamericana i cieszy się wysoką popularnością na całym świecie tak samo w kręgu kierowców wyścigowych aut jak i mężczyzn lubiących nieco ekstrawagancji oraz uprawiąjacych sport na co dzień.

Okulary Korekcyjne Carrera

Aktualnie marka Carrera współpracuje z atletami na całym świecie w celu przeprowadzenia testów wydajności okularów. Zespół projektantów Carrera czuwa z kolei nad wizualną aranżacją i sukcesywnie dostarcza nowych projektów. Carrera nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych marek okularów na świecie i należy do grona ulubionych marek wśród gwiazd Hollywood.

Oprawki Carrera

Wybierz okulary marki Carrera aby podkreślić swój styl i wyróżnić się z tłumu. Szczególnie polecamy Państwu okulary Carrera CA6197 i okulary Carrera CA6195 w modnych kolorach jak na przykład czerwień czy havana, lub w klasycznym czarnym kolorze.

Okulary Carrera w OptykaWorld Polska

Wypróbuj okulary Carrera które świetnie pasują do pracy w biurze, w szkole, w domu i na spotkanie z przyjaciółmi. Zostaw swoją starą nudną parę okularów i zapewnij sobie optymalny komfort z nową para modnych okularów korekcyjnych Carrera. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania, wszystkie nasze okulary wysyłamy kurierem za darmo wraz z eksluzywnym etui i zestawem do pielęgnacji szkieł.