Upsell Banner for generic product page VTO POPUP
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Ray-Ban
Wszystkie marki
Kolekcja
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Kolor soczewek
Brązowy
Czerwone
Niebieskie
Przezroczysty
Purpurowy
Srebrne
Szary
Zielone
Złote
Żółty
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
44 mm69 mm
Cena
261 zł2174 zł

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban®

Zobacz naszą najnowszą kolekcję okularów Ray-Ban w OptykaWorld. Okulary Ray-Ban zdobiły twarze JF Kennedy, Toma Cruisa (w Top Gun), Beatlesów i wielu innych gwiazd filmowych, muzyków, polityków i gwiazd na przestrzeni ostatnich lat. Marka nadal rozwija swoje kolekcje i dotyczy to zmiany materiałów, stylów, kształtów, kolorów ramek i soczewek. Modne okulary Ray-Ban są nadal chętnie wybierane przez międzynarodowych znawców mody i tych, którzy cenią sobie komfort i jakość produktów sygnowanych marką Ray-Ban. Zobacz naszą kolekcję okularów Ray-Ban Aviator i Ray-Ban Wayfarer

Okulary Ray-Ban® w Polsce

W OptykaWorld oferujemy Państwu szeroką gamę okularów i soczewek w zależności od ich przeznaczenia, w tym szkła lustrzanki, przyciemniane, fotochromatyczne, polaryzacyjne i różne powłoki antyrefleksyjne. Modele zróżnicowane są także pod względem kolorystycznym, więc łatwo jest znaleźć idealny czarny, szary, zielony, pomarańczowy, brązowy, różowy, niebieski, czerwony, biały, fioletowy lub żółwiowy odcień, który pasuje do Twojej osobowości.

Wypróbuj modne okulary Ray-Ban w naszej nowoczesnej wirtualnej przymierzalni w OptykaWorld. Wyznaczaj trendy mody z parą okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban RB2132 New Wayfarer lub Ray-Ban RB2140 Original Wayfarer. Dawniej noszone przez pilotów Siły Lotniczych USA, okulary Ray-Ban Aviator dzisiaj stanowią elegancki dodatek i są absolutnym hitem tego w tym sezonie. Poczuj się wyjątkowo z nową parą okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban RB3025 Aviator Large Metal lub Ray-Ban RB3044 Small Metal Aviator.

Okulary Ray-Ban® Online

W OptykaWorld oferujemy Państwu najnowsze i najmodniejsze marki okularów z całego świata. Dowiedz się więcej na temat naszej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy, lub odwiedź nasz Dział Pomocy aby uzyskać więcej informacji.