Grid banner
Filtr i sortowanie

Okulary korekcyjne z nakładką Clip-on Clip-on

395
  • Okulary blokujące niebieskie światło
  • Progresywne
  • Kolekcja wartości
  • Nowości
  • Wirtualne przymierzanie
  • PRZEŹROCZYSTE OPRAWY
1-59 z 395 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Kolekcja wartości
Nowości
W magazynie
Wirtualne przymierzanie
Płeć
Dzieci
Kobiety
Mężczyźni
Okazje
Outlet
Promocje
Marka
Topowe marki
Wszystkie marki
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Biały
Bordowy
Brokat
Brązowy
Czarny
Czerwone
Dwutonowy
Niebieskie
Przezroczysty
Purpurowy
Różowe złoto
Różowy
Spiżowo
Srebrne
Szary
Szylkret
Wzór
Zielone
Złote
Żółty
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
44 mm67 mm
Cena
116 zł2549 zł

Okulary korekcyjne z nakładką Clip-on Clip-on

Okulary clip-on to proste i niedrogie rozwiązanie chroniące oczy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi bez poświęcania wzroku. Działają równie skutecznie jak "prawdziwe" okulary przeciwsłoneczne, ale mają dodatkową zaletę polegającą na jednoczesnym zachowaniu okularów korekcyjnych. Ludzie uwielbiają okulary clip-on jako niedrogą alternatywę dla okularów przeciwsłonecznych na receptę.

 

Czym są okulary clip-on?

Okulary clip-on są dostępne w różnych odcieniach, stylach i rozmiarach, w połączeniu z opcją różnej ochrony przed promieniowaniem UV i powłokami soczewek. Dwie przyciemniane soczewki, połączone mostkiem, mocują się do zwykłych okularów korekcyjnych za pomocą klipsów lub magnesów, a nie całych opraw.

 

Okulary przeciwsłoneczne clip-on są tak samo dobre jak "prawdziwe" okulary przeciwsłoneczne, jeśli są odpowiednio dopasowane - to znaczy, jeśli mają taki sam rozmiar i kształt jak zwykłe okulary.

 

Czy okulary z magnetycznymi zaczepami są bezpieczne?

Okulary clip-on z magnetycznymi zaczepami mają konstrukcję pasującą do każdej oprawki wykorzystującej technologię magnetycznego układania soczewek. Po prostu wykorzystują mały element magnetyczny, który pasuje do istniejących opraw, co pozwala na umieszczenie okularów clip-on na recepcie i łatwą wymianę soczewek.

 

Okulary clip-on mają małe magnesy, które nie powodują szkód podczas noszenia. Nie ma doniesień o szkodliwym wpływie magnesów na zdrowie, więc możesz czuć się bezpiecznie, ciesząc się praktycznością tych sprytnych alternatyw dla okularów przeciwsłonecznych. Pojawiły się nawet historie o korzyściach płynących z noszenia magnesu na biżuterii!

 

Jak mierzy się okulary clip-on?

Zmierz przód jednej z soczewek na receptę za pomocą taśmy mierniczej, aby określić rozmiar potrzebnych okularów. Upewnij się, że wybrany rozmiar okularów jest co najmniej tak duży, jak rozmiar soczewki. W przeciwnym razie nie zapewnią one wystarczającej ochrony oczu.

 

Podoba Ci się pomysł okularów clip-on, ale wolisz mieć produkt, który robi to wszystko w jednym? Sprawdź naszą ofertę soczewek fotochromowych!