Grid banner
Filtr i sortowanie
  • Miesięczne
Sortuj
CZĘSTOTLIWOŚĆ
Rodzaj soczewek
Marka
Wszystkie marki
Producent

Soczewki Kontaktowe

Soczewki miesięczne to z pewnością najbardziej wydajny rodzaj soczewek kontaktowych, które mogą być przechowywane w nocy w specjalnym przeznaczonym do tego pudełeczku i są gotowe do użytku następnego dnia przez okres jednego miesiąca. Wiele osób jest przekonanych że soczewki miesięczne są wygodniejsze od soczewek jednodniowych jako że są one wykonane z grubszego materiału. Ten rodzaj materiału został zaprojektowany specjalnie w celu noszenia soczewek przez wydłużony okres czasu i zapewnienia optymalnego komfortu.

W ostatnich latach przy produkcji soczewek miesięcznych zaczęto wykorzystywać silikon hydrożelowy, co oznacza że soczewki już nie muszą być wyjmowane na noc. Air Optix Aqua , PureVision2 HD i Biofinity to najpopularniejsze produkty w kategorii soczewek miesięcznych. Jednocześnie serdecznie polecamy Państwu soczewki kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort oczu. Sugerujemy także konsultację z lekarzem okulistą, aby upewnić się który rodzaj soczewek najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.

Soczewki miesięczne nie tylko mogą być używane przez wydłużony okres czasu, ale także doskonale nadają się dla osób które cierpią na astygmatyzm, hiperopię, majopię i prezbiopię.