Zmiany soczewek przyspieszone w celach demonstracyjnych

Czym są soczewki Transitions®?

Mówiąc prościej, Transitions® Light Intelligent Lenses™, znane również jako soczewki fotochromowe, ciemnieją w jasnym świetle słonecznym i rozjaśniają się w ciemniejszych pomieszczeniach

W OptykaWorld oferujemy najwyższej jakości soczewki fotochromowe firmy Transitions Optical, która jest ekspertem w dziedzinie lekkich inteligentnych soczewek.

W OptykaWorld oferujemy najwyższej jakości soczewki fotochromowe firmy Transitions Optical, która jest ekspertem w dziedzinie lekkich inteligentnych soczewek.

Możesz wybierać między soczewkami Transitions® Signature® GEN 8™ i Transitions® XTRActive®. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.


IDEALNY OBIEKTYW NA CODZIENNOŚĆ

Jak sama nazwa wskazuje, jest to flagowy obiektyw firmy Transitions Optical. Są to ich najszybciej aktywujące się soczewki fotochromowe2, więc gdy włożysz głowę do środka, możesz spodziewać się krystalicznie czystego widoku szybciej niż kiedykolwiek.3 Dzieje się tak dzięki ich przełomowej generacji Gen 8 technologii. Blokują również 100% promieni UV i pomagają chronić przed niebieskim światłem.4

Dzięki tak rewolucyjnej innowacji jest to idealny obiektyw do codziennego użytku1, który można znaleźć w opcjach kolorystycznych w kolorze szarym lub brązowym.


NAJLEPSZA OBIEKTYW DLA DODATKOWEJ OCHRONY, NAWET W SAMOCHODZIE

To, co wyróżnia ten obiektyw, to fakt, że ciemnieje nawet w samochodzie. Soczewka pozostanie ciemniejsza za przednią szybą, aby zapewnić najlepszą ochronę przez cały czas.

Soczewki Transitions XTRActive są w 100% skuteczne w ochronie oczu przed promieniami UV, a nawet pomagają blokować niebieskie światło. Dzięki temu Twoje oczy pozostaną szczęśliwe i zdrowe podczas pracy przy komputerze przez cały dzień!

Są one dostępne w kolorze szarym i brązowym i zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów w jasny, słoneczny dzień. Ze względu na ich wysoką ochronę, w pomieszczeniach można zauważyć lekkie zabarwienie. Obsługa czytnika ekranu włączona.


Blokowanie niebieskiego światła Ochrona przed światłem UV Aktywacja za przednią szybą Całkowicie jasne w pomieszczeniu

Transitions, Transitions Light Intelligent Lenses i logo są znakami towarowymi, a Transitions Signature i XTRActive są zastrzeżonymi znakami towarowymi Transitions Optical, Inc. używanymi na licencji Transitions Optical Limited. Na wydajność fotochromową wpływa temperatura, ekspozycja na promieniowanie UV i materiał soczewki.