Czym są soczewki Transitions®?

Mówiąc najprościej, soczewki Transitions® Light Intelligent Lenses™ bezproblemowo dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych.Reagując na światło wokół ciebie, soczewki te inteligentnie zmieniają się z przezroczystego na ciemne, gdy wychodzisz na zewnątrz, i z powrotem do przezroczystego, gdy wrócisz do środka.

  • BEZSZWOWE WSPANIAŁE

    Odpowiadając na światło wokół ciebie, soczewki Transitions® inteligentnie zmieniają się z przezroczystego na ciemne, gdy wychodzisz na zewnątrz i z powrotem na przezroczyste, gdy wrócisz do środka.

  • ZAWSZE WŁĄCZONA OCHRONA

    Wszystkie soczewki Transitions blokują 100% promieni UVA i UVB oraz pomagają chronić przed źródłami szkodliwego światła niebieskiego*, w tym urządzeniami cyfrowymi, ekranami, a szczególnie jasnym słońcem. Optymalizując ilość światła, jakie otrzymują Twoje oczy, soczewki Transitions pomagają również zredukować odblaski, dla łatwiejszego widzenia.

  • WZMACNIACZ STYLU

    Transitions oferują wybór produktów dostosowanych do Twoich potrzeb w zakresie ochrony wzroku i są dostępne w szerokiej gamie stylowych kolorów soczewek, dzięki czemu możesz wyrazić swój własny styl.Możesz przejąć kontrolę nad swoim światłem i cieszyć się zawsze aktywną ochroną w dowolnym miejscu i czasie - wewnątrz i na zewnątrz.

*„Szkodliwe światło niebieskie” jest obliczane w zakresie od 380 nm do 460 nm.

W OptykaWorld oferujemy najwyższej jakości soczewki fotochromowe firmy Transitions Optical, która jest ekspertem w dziedzinie lekkich inteligentnych soczewek.

Możesz wybierać między soczewkami Transitions® Signature® GEN 8™ i Transitions® XTRActive®. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.


IDEALNY OBIEKTYW NA CODZIENNOŚĆ

Zaprojektowane, aby zapewnić Twoim oczom lepsze widzenie i ochronę**, są to nasze najczystsze i najszybsze soczewki.

Korzyści

Dostępny w kolorze brązowym i szarym.

Najlepsze dla osób bardzo wrażliwych na światło lub często narażonych na jasne światło

Soczewki Transitions XTRActive zapewniają najlepszą dodatkową ciemność i najlepszą dodatkową ochronę przed intensywnym światłem w pomieszczeniach i na zewnątrz, nawet w samochodzie.

Korzyści

Dostępny w kolorze szarym.


Blokowanie niebieskiego światła Ochrona przed światłem UV Aktywacja za przednią szybą Całkowicie jasne w pomieszczeniu

Transitions, Transitions Light Intelligent Lenses i logo są znakami towarowymi, a Transitions Signature i XTRActive są zastrzeżonymi znakami towarowymi Transitions Optical, Inc. używanymi na licencji Transitions Optical Limited. Na wydajność fotochromową wpływa temperatura, ekspozycja na promieniowanie UV i materiał soczewki.