Jakie są twoje czasy wysyłki?

Nasze czasy wysyłki są różne.

Produkty oznaczone jako „Szybka wysyłka” lub „W magazynie” są wysyłane do kuriera z dostawą w ciągu 24 godzin od poniedziałku do soboty. Pamiętaj, że realizacja wszystkich zamówień z soczewkami na receptę zajmie dodatkowe 3-7 dni roboczych w zależności od rodzaju recepty i odcienia.

W przypadku przedmiotów bez szybkiej wysyłki obowiązuje dodatkowy czas realizacji od 3-5 dni roboczych do 3-4 tygodni. Zależy to od produktu, ponieważ pozyskujemy je od różnych autoryzowanych dystrybutorów. Czas przetwarzania jest pokazany na stronie produktu dla każdego przedmiotu na naszej stronie internetowej, jak w poniższym przykładzie:

Uprzejmie informujemy, że mogą wystąpić dodatkowe opóźnienia w przypadku okularów projektantów z powodu problemów związanych z dystrybutorami. W takim przypadku niezwłocznie powiadomimy Cię o przewidywanym czasie dostawy i innych dostępnych opcjach.

Więcej szczegółów znajdziesz w poniższych wykresach

*Czas przetwarzania oznacza czas pozyskania przedmiotu od autoryzowanych dystrybutorów.
** Dodatki oznaczają dodatkowy czas potrzebny na przetworzenie odcieni (przejście/lustro/niebieski blok itp.) dla soczewek korekcyjnych.

Designerskie oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne i okulary bez recepty


Designer Frames and Prescription Eyeglasses & Sunglasses


Aktualizacja (15 marca 2022): Ze względu na ograniczenia rządu Covid-19 w naszym głównym laboratorium optycznym należy spodziewać się opóźnień w czasie przetwarzania soczewek na receptę.