Grid banner
Filtr i sortowanie

Oprawki i Okulary korekcyjne Marc Jacobs

807
1-59 z 807 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Marc Jacobs
Wszystkie marki
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
46 mm60 mm
Cena
260 zł1658 zł

Oprawki i Okulary korekcyjne Marc Jacobs

Poznaj naszą kolekcję okularów Marc Jacobs i podnieś swój styl dzięki tym ponadczasowym i wyrafinowanym okularom. Od klasycznych wzorów po modne oprawki - znajdź idealną parę, która wyrazi Twoją indywidualność.  

 

Opierając się na sukcesie swojego imperium mody, Marc Jacobs rozszerzył swoją działalność na rynek okularów, wprowadzając swoją pierwszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych na początku 2000 roku. Był to pierwszy krok marki w kierunku tworzenia okularów, które ucieleśniają tę samą estetyczną wizję i dbałość o szczegóły, co ich odzież i akcesoria. Ponadto marka pozostaje w czołówce innowacji w dziedzinie okularów, konsekwentnie wprowadzając świeże projekty, pionierskie materiały i wykorzystując postęp technologiczny.

Co wyróżnia okulary Marc Jacobs na tle innych marek? 

Okulary na receptę Marc Jacobs wyróżniają się kultowymi wzorami, doskonałym wykonaniem i dbałością o szczegóły. Oferują idealne połączenie klasycznej elegancji i współczesnego stylu. W OptykaWorld można znaleźć wiele modeli zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Możesz także wybierać spośród wielu kolorów i kształtów i praktycznie przymierzyć style, które najbardziej Ci się podobają! 

 

Z jakich materiałów wykonane są okulary Marc Jacobs? 

Oprawki okularów Marc Jacobs wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w tym octanu, metalu, lekkich tworzyw sztucznych i tytanu, zapewniając trwałość i wygodę. Niektóre modele posiadają również sprężynowe zawiasy lub regulowane nanośniki. Możesz wybrać swój ulubiony model w oparciu o swoje upodobania i potrzeby wzrokowe. Na przykład przezroczyste okulary Marc Jacobs mają lekką plastikową oprawkę, idealną dla tych, którzy chcą zarówno stylu, jak i wygody.

 

Czy okulary Marc Jacobs są dostępne na receptę?

Tak, wszystkie oferowane okulary Marc Jacobs w Polsce można dostosować do soczewek na receptę, zapewniając optymalną korekcję wzroku bez uszczerbku dla stylu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz soczewek progresywnych, jednoogniskowych czy Transitions®, mamy dla Ciebie wszystko! Kupuj w OptykaWorld i korzystaj ze wszystkich korzyści, które się z tym wiążą. Bezpłatne konsultacje z certyfikowanymi optykami online, bezpłatna wysyłka, 24-miesięczna gwarancja i wiele więcej!