Grid banner
Filtr i sortowanie

Okulary Persol®

291
Upsell Banner for generic product page VTO POPUP
1-59 z 291 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Persol
Wszystkie marki
Kolekcja
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Kolor soczewek
Brązowy
Czerwone
Niebieskie
Purpurowy
Szary
Zielone
Żółty
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
47 mm63 mm
Cena
647 zł2401 zł

Okulary Persol®

Marka Persol oferuje okulary, które zostały dopracowane do granic możliwości dzięki włoskiej precyzji i doświadczeniu. W 1917 marka została przedstawiona pilotom i kierowcom rajdowym, którzy szybko ją pokochali. Od samego początku, okulary Persol posiadały najnowocześniejszą technologię i wysokiej jakości materiały, dzięki którym od zawsze były postrzegane jako produkty luksusowe. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne są od 1950 roku rozpoznawane dzięki charakterystycznej srebrnej strzałce na każdym ramieniu.

Persol wprowadził system Meflecto, technologie, która zrewolucjonizowała rynek i zmieniła sposób w jaki okulary są wyrabiane. System Meflecto zapewnia maksymalny komfort. Wiele innych znanych marek również wykorzystało tą zaawansowaną technologię po tym, jak Persol wprowadził ją w połowie XX wieku. W połączeniu z inwestycjami w innowacyjne technologie, marka bardzo często przeprowadza testy jakości. Eksperci tej marki nadal badają jakość każdego modelu w ekstremalnych warunkach, gwarantując w ten sposób niezwykłą trwałość. Niektóre z najbardziej intensywnych testów to m.in. rzut metalowej kuli na soczewkę, nacisk na brzegi i próby ścierania i zarysowania.

Marka nie tylko jest pionierem pod względem zaawansowanej technologii produkcji, ale także może pochwalić się swoimi krystalicznymi soczewkami. Każda para okularów Persol jest wyposażona w hartowane soczewki kryształowe, które są wyznacznikiem premium jakości. Kolejny wyznacznik jakości okularów Persol, który wyróżnia markę spośród innych znanych międzynarodowych marek jest sam fakt, że każda para jest nadal ręcznie robiona. Tylko najbardziej eleganckie i luksusowe marki kontynuują tradycje ręcznego wykonywania swoich produktów. Świadomość, że każda para okularów Persol posiada w sobie dziedzictwo sztuki rzemiosła, dodaje marce wyjątkowość i unikatowość.

Od 1917 ta luksusowa marka pojawiała się wiele razy na ekranach światowych kin. Słynna aktorka Greta Garbo już na początku lat sześćdziesiątych była zapaloną fanką marki Persol. Steve McQueen także rozsławił firmę na i poza ekranami ze swoimi ulubionymi okularami przeciwsłonecznymi Persol 714 PO0714, które nosił w filmowym hicie Afera Thomasa Crowna .Inne sławne ekranizacje filmowe gdzie pojawiła się marka to filmy Jamesa Bonda, gdzie Daniel Craig wystąpił w okularach przeciwsłonecznych Persol typu 2244-S i Persol 649 PO0649 w Casino Royale, podczas gdy Pierce Brosnan wybrał model 2672-S w Szklanej pułapce. Inne znakomite filmy gdzie możesz podziwiać okulary Persol to La Dolce Vita, Policjanci z Miami, Między słowami, Rozwód po włosku i Mamma Mia!

Nie trudno domyślić się dlaczego marka z jej idealnym połączeniem komfortu noszenia, wysoką jakością i ponadczasowym stylem jest tak popularna na rynku luksusowych okularów. Przejrzyj naszą ofertę, aby znaleźć okulary Persola, które najlepiej Ci pasują. Aby zakupy były jeszcze łatwiejsze, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej wirtualnej przymierzalni, gdzie możesz zobaczyć w którym modelu wyglądasz najlepiej bez konieczności wychodzenia z domu.

Dowiedz się więcej o naszej Polityce Darmowej Wysyłki i Gwarancji Zwrotu Pieniędzy, lub odwiedź Centrum Pomocy po więcej informacji.