Filtr i sortowanie

Okulary Serengeti

242
Upsell Banner for generic product page VTO POPUP
1-59 z 242 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Serengeti
Wszystkie marki
Sportowe
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Kolor soczewek
Brązowy
Czerwone
Niebieskie
Srebrne
Szary
Zielone
Złote
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
43 mm67 mm
Cena
582 zł1976 zł

Okulary Serengeti

Na drodze i w terenie, okulary przeciwsłoneczne Serengeti były uwielbiane przez kierowców z całego świata. Założona w 1985 roku, firma rozpoczęła działalność od próby wyprodukowania szyb w samochodach zanim zajęła się projektowaniem okularów przeciwsłonecznych. Ze swoim wyśmienitym amerykańskim kunsztem, okulary przeciwsłoneczne dla kierowców Serengeti są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wyjątkową ochronę przed słońcem i optymalną widoczność podczas jazdy. Mają za zadanie dostosować się do stale zmieniających się warunków drogowych w celu zapewnienia bezpiecznej jazdy.

W celu ochrony przed szkodliwymi promieniami UV, marka jako pierwsza odkryła rewolucyjne soczewki fotochromatyczne, które są teraz powielane przez inne firmy. Każda para spolaryzowanych soczewek Serengeti ma szkła fotochromowe, które automatycznie dostosowują stopień przyciemnienia w zależności od ilości światła w danym otoczeniu. Podczas jazdy w dużym nasłonecznieniu, soczewki fotochromowe przyciemniają się, aby zapewnić większą ochronę przeciwsłoneczną. Gdy słońce zachodzi, soczewki rozjaśniają się gwarantując wyraźny obraz. W ten sposób soczewki zapobiegają zmęczeniu i mrużeniu oczu podczas jazdy.

Ta innowacyjna firma opracowała nowatorską technologię filtru „Spectral”, który filtruje kolory w spektrum światła widzialnego. Okulary przeciwsłoneczne posiadające tą technologię są profesjonalnie zaprojektowane w celu zwiększenia widoczności koloru czerwonego, zielonego i żółtego, tak że sygnalizacja świetlna jest bardziej widoczna. Dla osób, które potrzebują korekcji wzroku, korekcyjne okulary przeciwsłoneczne Serengeti wyposażone w soczewki Carl Zeiss ® są dostępne w różnych opcjach, takich jak jednoogniskowe, szklane, progresywne etc.. Ze wszystkimi wypadkami i zagrożeniami podczas jazdy w dzisiejszym świecie, okulary Serengeti gwarantują wysoką wydajność i są warte swojej ceny.

Popularne okulary przeciwsłoneczne Serengeti Velocity 7273 dla obojga płci mają pełne ramki z prostokątnymi soczewkami w stylowych kolorach do wyboru jak np.: espresso, złoty i srebrny.

Popraw swój wzrok za kierownicą z parą pilotek od Serengeti. Te małe okulary przeciwsłoneczne Aviator-Style 7095 w kolorze Champagne pomogą Ci wyglądać jak jeden ze słynnych fanów Serengeti, James Bond. Ultra-lekkie i elastyczne, okulary dostosują się do konturów Twojej twarzy dzięki czemu będą bardzo wygodne.

Eleganckie okulary przeciwsłoneczne Serengeti Luigi 7381 będą trwałym dodatkiem do Twojej garderoby i są na tyle wszechstronne, że nadają się do noszenia na co dzień. Każda para okularów będzie Ci służyć przez długie lata i posiada roczną gwarancję.

Jeśli szukasz najnowszych okularów przeciwsłonecznych Serengetiego, OptykaWorld posiada ich pełną kolekcję plus setki innych designerskich marek. Oprócz najlepszych cen w internecie, OptykaWorld zapewni Ci Darmową Wysyłkę okularów przeciwsłonecznych, korekcyjnych i soczewek kontaktowych na całym świecie. Wypróbuj nasz ogromny wybór okularów z naszym wirtualnym systemem 3D, który zapewnia dokładny i precyzyjny podgląd tego jak będziesz wyglądał(-a) w nowych okularach. Zamów już dziś okulary przeciwsłoneczne bez żadnego ryzyka. Nasza Polityka Zwrotu zagwarantuje Ci zwrot pieniędzy na wszystkie produkty. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania nasze Centrum Pomocy jest gotowe we wszystkim Ci pomóc.