analyticsTags

Grid banner

Marka

  • Boss Orange

Materiał ramy

Rozmiar

Szerokość soczewki

Cena

Okulary Boss Orange

(13)

Sortuj:

1 z 1

1-13 z 13 produktów

1 z 1

Okulary Boss Orange

Dom mody Hugo Boss nieprzerwanie wyznacza trendy w modzie, niezależnie czy chodzi o odzież, perfumy czy dodatki; i dokładnie to samo tyczy się okularów Boss Orange. Okulary Boss Orange z najnowszej kolekcji zachowują nowoczesny kształt i stanowią elegancki dodatek dla kobiet i dla mężczyzn. Okulary z tej kolekcji są nie tylko eleganckie i wyrafinowane, ale także są dostępne w rozsądnej cenie w OptykaWorld.

Okulary Boss Orange

Hugo Boss to jeden z wiodących domów mody na świecie z kolekcją modnych produktów dla kobiet i dla mężczyzn. Zobacz najpopularniejsze okulary Boss Orange w naszym sklepie z grubymi, kwadratowymi oprawkami w czarnym kolorze z dodatkową gamą kolorów po wewnętrznej stronie i logo Hugo Boss z bocznej strony oprawek. Każda para okularów Boss Orange jest dostępna w komplecie z parą szkieł wyprodukowanych za pomocą zaawansowanej technologii, co sprawia z kolei że szkła są o 35% lżejsze i bardziej cienkie niż w przypadku szkieł montowanych przez innych producentów. Te same szkła cechują się mocną budową i są o 10% bardziej wytrzymałe dzięki dodatkowej powłoce ochronnej przeciwko zarysowaniom. Od pracy w biurze do późna do wyjścia na kawę ze znajomymi, okulary Boss Orange nadadzą Twojemu spojrzeniu wyrafinowanej elegancji i skutecznie ochronią Twoje oczy. Szczególnie polecamy Państwu okulary Boss Orange 0056.

Oprawki Boss Orange

Kupując parę okularów Boss Orange w OptykaWorld pomożesz ludziom żyjącym w wolniej rozwijających się krajach uzyskać dostęp do opieki medycznej na jaką zasługują. W ramach naszej kampanii Jeden Zakup, Jeden Podarunek za każdą parę okularów jaką kupisz, my podarujemy jedną parę komuś z grona ponad 300 000 000 osób które aktualnie nie mają dostępu do okularów. Do tej pory podarowaliśmy okulary o wartości ponad 1 000 000 dolarów tym którzy ich potrzebują. Na co czekasz? Podejmij walkę, dołącz do nas i zakup swoją parę okularów Boss Orange lub zobacz naszą kolekcję okularów Ray-Ban, Persol, D&G, Diesel lub Carrera.