Grid banner
Filtr i sortowanie

Okulary Prada®

427
Upsell Banner for generic product page VTO POPUP
1-59 z 427 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Prada
Wszystkie marki
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Kolor soczewek
Brązowy
Czerwone
Niebieskie
Purpurowy
Różowy
Srebrne
Szary
Zielone
Złote
Żółty
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
XL
47 mm69 mm
Cena
630 zł2425 zł

Okulary Prada®

Prada jest jedną z najbardziej wyróżniających się marek w świecie mody. Pierwsza kolekcja okularów została stworzona w 1913 roku i od tamtej pory dom mody Prada nadal inspiruje, kreuje i definuje rolę okularów w świecie mody. W naszej kolekcji Prada posiadamy jedne z najbardziej oryginalnych i eleganckich okularów słonecznych dla kobiet i mężczyzn, które są zarówno wygodne jak i stylowe. Wśród gwiazd, okulary Prada upodobały sobie między innymi Kim Kardashian, Beyonce, Paris Hilton, Robert Downey Jr. i George Clooney.

Szczególnie polecamy modne okrągłe okulary Prada 0PR27OS ROM6P1 z kolekcji Prada Wiosna / Lato 2015. Z boku oprawki te przypominają eleganckie fale, co stanowi o ich unikalności. Okulary Prada 0PR27OS ROM6P1 są jednym z najpopularniejszych modeli okularów w segmencie produktów luksusowych, a także jest dostępny w kilku kolorach do wyboru. Dla osób ceniących sobie klasyczne okulary, polecamy z kolei okulary Prada PR05PS MAT/1X1 w stylu kocie oczy. Panom natomiast polecamy atrakcyjne okulary Prada 0PR51OS FAD/3M1, które wyglądają stylowo bez względu na okazję i znakomicie pasują do wielu rodzajów twarzy.

Wszystkie modele okularów Prada dla kobiet i mężczyzn zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Okulary przeciwsłoneczne Prada składają się z metalowych lub plastikowych oprawek i plastikowych soczewek w wielu kolorach, które zapewniają 100% ochronę przeciwko szkodliwemu promieniowaniu UV, aby jeszcze lepiej chronić Twoje oczy. Okulary słoneczne Prada dostępne są także w wersji z parą soczewek korekcyjnych w dowolnym kolorze. W ten sposób możesz cieszyć się doskonałym obrazem przy jednoczesnym zachowaniu stylu na najwyższym poziomie.