Grid banner
1-59 z 472 produktów
Filtr i sortowanie
Sortuj
Popularne typy
Płeć
Okazje
Marka
  • Chloé
Wszystkie marki
Cechy
Kształt
Kształt twarzy
Kolor oprawki
Typ ramki
Rodzaj soczewek
Materiał oprawki
Rozmiar
S
M
L
45 mm58 mm
Cena
293 zł1642 zł

Oprawki i Okulary korekcyjne Chloé

Okulary Chloé są przedłużeniem marki modowej, która powstała w latach 50. w Paryżu. Założycielka Chloé, Gaby Aghion, była jedną z pierwszych projektantek, które wprowadziły prêt-à-porter (ready-to-wear) do mody luksusowej. Swój styl nazwała "luksusowym prêt-à-porter". W tamtych czasach nie było to powszechne, ale zrewolucjonizowało rynek - merci Gaby! 

 

Czy Chloé to dobra marka okularów? 

Okulary Chloé przenoszą okulary na zupełnie inny poziom, z szykownymi, eleganckimi stylami pasującymi na każdą okazję. Marka stawia na ciekawość i nowoczesność. Oprawki okularów Chloé są dostępne w wielu kolorach i oryginalnych kształtach, które są wystarczająco uderzające, aby stać się centralnym punktem każdej stylizacji. 

Jeśli chcesz odświeżyć swój styl, geometryczne oprawki okularów Chloé wyglądają dobrze na każdym kształcie twarzy i stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych sylwetek. Jeśli szukasz czegoś bardziej klasycznego, Chloé produkuje również własne wersje natychmiast rozpoznawalnych kształtów, takich jak pilotki i kocie oczy.

Kobieca nazwa marki może sugerować, że jest ona przeznaczona tylko dla kobiet, ale tak nie jest! Okulary korekcyjne Chloé dla mężczyzn są jednymi z najbardziej stylowych na rynku i mają wyraźny powiew wyrafinowania. Niezależnie od tego, czy są plastikowe, czy metalowe, oprawki okularów Chloé wyróżniają się z tłumu. 

 

Gdzie kupić okulary Chloé?

W OptykaWorld posiadamy ogromną kolekcję okularów korekcyjnych Chloé. Znajdź parę, która pasuje do Twojej osobowości, a następnie dostosuj soczewki do swoich osobistych potrzeb wzrokowych. Pracujesz przy komputerze przez cały dzień? Dodaj filtr niebieskiego światła. Chcesz czuć się bardziej komfortowo w jasne dni? Wybierz soczewki Transitions®, które ciemnieją w świetle słonecznym. 

Kupuj w zaciszu własnego domu za pośrednictwem OptykaWorld. Oferujemy bezpłatną wysyłkę, gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, a nasza 100-dniowa polityka zwrotów daje Ci mnóstwo czasu na podjęcie decyzji.